Autó augusztus 1. 16:24 vezess.hu [Fehér Patrik]
Autó augusztus 1. 16:24 hu.motorsport.com [Gyémánt Péter]
Sport augusztus 1. 16:44 csakfoci.hu
Sport augusztus 1. 16:44 infostart.hu
Autó augusztus 1. 16:44 vezess.hu [Kováts Olivér]
augusztus 1. 16:44 ujszo.com

Összefoglaló: Aztán 4 perccel a Q1 vége előtt már Magnussen, Raikkönen, Giovinazzi, Latifi és Grosjean volt az 5 kieső helyen, míg a vonal felett a 13. Ricciardo, a 14. Ocon és a 15. Russell volt a legveszélyeztetettebb helyzetben, az élen pedig a két Mercedes, Verstappen és Leclerc állt ● A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérőjét, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről ● Mellőle csapattársa, a finn Valtteri Bottas startolhat a versenyen, míg a harmadik rajtkockát Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája foglalja majd el ● Ezt mondták a leggyorsabbak a kvalifikáció után ● A teljes rajtsorrend: 1. sor: Lewis Hamilton (brit, Mercedes) Valtteri Bottas (finn, Mercedes) 2. sor: Max Verstappen (holland, Red Bull) Charles Leclerc (monacói, Ferrari) 3. sor: Lando Norris (brit, McLaren) Lance Stroll (kanadai, Racing Point) 4. sor: Carlos Sainz Jr ● A hozzászóláshoz be kell jelentkezni A 35 éves Hamiltonnak ez az idei harmadik és pályafutása 91. pole pozíciója, Silverstone-ban pedig már hetedszer nyerte meg az időmérőt ● ...

Ez is érdekelhet:

Kulcsszavak:
Valtteri Bottas Max Verstappen Mercedes Lewis Hamilton nagydíj Red Bull Silverstone Forma-1 világbajnok Ferrari Sebastian Vettel Nico Hülkenberg McLaren Carlos Sainz F1 Alfa Romeo Daniel Ricciardo koronavírus Romain Grosjean Renault Kimi Räikkönen Sergio Pérez Sergio Perez Danyiil Kvjat álhírek bomba dominancia Jenson Button Magyar Nagydíj Magas-Tátra mentőhelikopter Belgium baleset boksz körözés hűvös felhős idő lecsúszott Kimi Raikkönen szerencsétlenség sérült
időszak: augusztus 1. 14:18 - 16:44

© Hírvonal - Olvass kevesebbet, gondolkozz többet! - Összefoglaló, friss hírek egy helyen. - Légy tájékozott! Légy naprakész!